Jdi na obsah Jdi na menu

DOPRAVA objednávek
poštovné na dobírku 120,- až 150,-Kč dle váhy
dopravné na dobírku spotřebičů Hot-Point Ariston zdarma 


PODMÍNKY OBJEDNÁVKY
Podmínky objednávky zakázkové výroby do 5000,- s DPH
Stačí objednávka emailem , nebo sepsání objednávky na naší provozovně

Podmínky objednávky zakázkové výroby nad 5000,- s DPH
Je nutná písemná objednávka + 50% záloha , nebo emailová objednávka + 50% záloha.
Při sepsání objednávky je vždy upřesněn termín dodání,termín montáže atd.
V den převzetí nebo dokončení motáže vám bude vydán daňový doklad a to na fakturu za hotové tj.je třeba zaplatit nebo doplatit celou částku.Fakturu se splatností nevydáváme ani jak pro soukromé osoby ani pro jakoukoli firmu,organizaci.Upozornění.V případě vlastní dopravy nebo vaší dopravní služby ručíme za zboží jen do naložení.Za škody způsobené dopravou či špatného zajištění nákladu neručíme.Pro vyvarování se těchto problémů doporučujeme naši dopravu kde ručíme za zboží po celou dobu až do předání.


MONTÁŽE,DOPRAVA A REKLAMACE
Montáž je vždy provedena po domluvě se zákazníkem v daném termínu.Pro montáž je nutno umožnit vstup na místo montáže a zajistit montážní podmínky tj. : vyklizený prostor montáže , el. proud , světlo. Dále je třeba v případě nepřítomnosti zákazníka u montáže uvést veškeré skutečnosti týkající se prostoru montáže např. u montáž kuch. linky je nutno udat kde ve zdech je vedena voda , el.proud, plyn a další překážky při kterých by mohlo dojít provrtání. Za škody způsobené nesprávným upřesněním neručíme ani za škody s tím spojené.V den dokončení montáže je nutno zhotovené dílo předat a vyfakturovat.
Při montáži /pokládce/ plovoucí podlahy je třeba aby místnost byla naprosto vyklizena.
V případě vlastní montáže nebo montáže jinou firmou neručíme za škody způsobené touto manipulací ani za zhotovené dílo ani stabilitu namontovaného zboží.Taktéž za škody způsobené používáním nesprávně namontovaného zboží.
Pokud je zboží namontováno od nás a dojde k jakékoli závadě je třeba nás ihned kontaktovat a nahlásit co je na zboží za závadu.Pokud na zboží vznikne závada a bude nadále používáno nebude vám uznána reklamace ani na zboží ani na další škody způsobené používáním poškozeného zboží.
Na ošetřování zboží používejte pouze to co vám je doporučeno při předání nebo pouze to co dovolí návod zakoupeného prostředku.Při ošetřování nevhodnými prosředky přicházíte o záruku jak u nábytku tak u jakýhkoli elektrospotřebičů.

 

nDoprava SPOTŘEBIČU
-do 5000,- po ČR 150,-
-nad 5000,- po ČR zdarma
n 
nDoprava NÁBYTKU , KUCHYŇSKÝCH LINEK atd
 Dopravu jsme schopni zajistit vždy ke každému zboží které bylo u nás zakoupeno.
 Doprava je účtována podle ceny odběru zboží.
 
 
 -mimo ČR předáváme spedici aotodopravy
 
 do 1t os.auto s přívěsem 8m3
 do 3,5t transit 13m3
 nad 3,5t kamion do 24t 106m3
Při vlastní dopravě nebereme zodpovědnost za případné poškození
n 
nMontáž NÁBYTKU , KUCHYŇSKÝCH LINEK atd
 
Při vlastní montáži nebo montáží jinou osobou na sebe berete veškerou zodpovědnost za vady které mohou nesprávnou montáži nebo samotnou montáží způsobit poškození